Kilometre Taşları

Hikayemiz

Cetaş Global Bilişim A.Ş. 1987 yılında kuruldu.
Bilgisayar, Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Alanlarında Bir Oluşum Kurmuştur. Şirketimiz bir sermaye gurubu tarafından kurulmamıştır ve bugüne kadar hiçbir yatırım almamıştır.

CETAŞ GLOBAL AŞ, 30 yılı aşkın bir süredir teknoloji, yazılım, reklam, hosting ve gayrimenkul sektörlerinde sunduğu üstün hizmetlerle öne çıkan bir şirkettir. Firmamız, müşterilerine geleceğin teknolojik çözümlerini sunarken, sürdürülebilirlik ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile sektörde öncü bir konumda bulunmaktadır.

1987
YILI

CETAŞ GLOBAL AŞ – KURULUŞ

1987 Yılında Bilgisayar ve Elektronik Ürünler Satış ve Teknik Servis Hizmetleri Vermek Üzere Adana’da Kuruldu.

1990
YILI

OSMANİYE ŞUBE AÇILIŞI

1990 Yılında Adana Merkez’den Sonra Osmaniye Şubesi ile Mağaza ve Teknik Hizmetler ile Birlikte Yazılım Servisleri Vermeye Başladı.

1996
YILI

ALANYA ŞUBE AÇILIŞI

Adana ve Osmaniye Hizmet Noktaları ile Devam Eden Hizmet ve Tedarik Zincirine Alanya Şubesi ile Mağazacılık ve Teknik Hizmetler Noktasını Başlattı.

2003
YILI

TEKNOLOJİ İTHALAT ŞİRKETİ – KURULUŞU

Akdeniz Bölgesindeki 3 Zincir Noktası ile Başladığı Teknoloji Yolculuğuna Kayseri Merkezde Teknoloji Ürünleri İthalat Şirketi ve Dağıtım Ağını Kurdu.

2008
YILI

DİĞER SEKTÖRLERE GİRİŞ

2008 Yılı ile Birlikte Başlayan Diğer Sektörlere Giriş Atılımları, Yazılım, Medya, Reklamcılık ve Gayrimenkul Alanlarında Devam Etti.

2015
YILI

ANTALYA AR-GE KURULUŞU

2015 Yılında Antalya Lara Bölgesinde Ar-Ge ve Çalışma Ofislerini Açtı. Hizmet ve Tedarik Ağını Genişletti.