SSS

Cetaş Global AŞ

Sık Sorulan Sorular

Cetaş Global AŞ, Kurumsal Yapısı, Sektörleri ve Ürün Süreçleri ile İlgil Merak Ettiklerinizi Cevaplıyor. Firmamız ve Topluluğumuz ile İlgili Daha Fazla Bilgi ve İçerik İçin Bizi Takip Edin!

Neler Yaparız?

Hangi Sektörlerde Hizmet Veriyorsunuz?

CETAŞ GLOBAL AŞ, teknoloji, yazılım, dijital pazarlama, hosting, bilgisayar teknolojileri ve gayrimenkul sektörlerinde hizmet vermektedir.

Hangi ürün ve hizmetleri sunuyorsunuz?

Şirketimiz, özel yazılım çözümleri, dijital pazarlama ve reklam hizmetleri, güvenilir hosting hizmetleri, bilgisayar teknolojileri ve çözümleri ile sürdürülebilir gayrimenkul projeleri gibi geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Hangi sektördeki müşterilere hizmet veriyorsunuz?

Müşteri portföyümüz çeşitlilik göstermektedir. Küçük işletmelerden büyük kuruluşlara kadar farklı sektörlerden müşterilere hizmet sunmaktayız.

Hosting hizmetlerinizde hangi özellikleri sunuyorsunuz?

Güvenilir ve yüksek performanslı hosting hizmetleri sunuyoruz. SSL sertifikası, yedekleme, 7/24 teknik destek gibi birçok özellik sunmaktayız.

Gayrimenkul projelerinizde sürdürülebilirlik nasıl sağlanıyor?

Sürdürülebilirlik ilkemiz doğrultusunda çevreye duyarlı malzemeler kullanarak, enerji verimliliği sağlayan tasarım ve uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

Yazılım çözümleriniz hangi platformlar için uyumludur?

Yazılım çözümlerimiz, farklı platformlarda kullanılabilir. İhtiyaca göre web tabanlı, mobil veya masaüstü uygulamalar geliştiriyoruz.